Praznično vzdušje je že lep čas med nami, da pa bi v teh hladnih, čarobnih decembrskih dnevih še bolj uživali, smo imeli učenci 1. t v sredo, 15. 12. 2021 božično delavnico.

Da se radi udeležujemo ustvarjalnih delavnic dokažemo zmeraj tako, da brez težav ostanemo v šoli tudi do poznih popoldanskih ur. Tema ustvarjalne delavnice ni bila nobeno presenečenje, saj je božič pred vrati. Tako smo si izdelali tri čudovite božično-novoletne okraske, ki bodo krasili naša božična drevesca doma. Zelo smo se potrudili in na koncu smo bili prav vsi zadovoljni, mi in naša učiteljica. Komaj smo že čakali, da naše umetnine pokažemo svojim staršem.

Čas božiča je res čudovit, saj je vzdušje med nami še boljše. Veliko pojemo, plešemo, se igramo in seveda tudi učimo. Vsem želimo lepe, sproščene in mirne praznike ter srečno novo leto.

Nina Holc